poniedziałek, 19 sierpnia 2019 r.
imieniny obchodzą: Emilia, Julinan
Linki
Warto wiedzieć
Newsletter
Wpisz e-mail, aby otrzymywać
newsletter z najnowszymi
informacjami z regionu
Oferty inwestycyjne
lskie
Śląskie

Ognisko Baletowe w Żarkach. Zaproszenie.

Strona główna » Aktualności » Ognisko Baletowe w Żarkach. Zaproszenie.

wielkość tekstu:A | A | A

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Żarkach i Akademia Sztuki Baletowej Ballerina zapraszają do udziału w zajęciach Ogniska Baletowego dla dzieci i młodzieży. W programie Ogniska Baletowego są: taniec klasyczny, taniec ludowy, taniec współczesny, rytmika i umuzykalnienie.

Ognisko prowadzi  Łukasz Zasik – dyplomowany tancerz, tańczył w Balecie Narodowym w Warszawie i Balecie Narodowym w Meksyku oraz w Zespole Pieśni i Tańca Śląsk w Koszęcinie. W zajęciach pomaga również Nina Otręba – akompaniatorka, absolwentka Wychowania Artystycznego Akademii im. J. Długosza w Częstochowie.Larisa Policińska zajmuje się najmłodszymi adeptami sztuki baletowej. Akompaniator: Karol Suchcicki.
We wrześniu rozpoczyna się  siódmy  rok działalności. Przesłuchania dla nowych uczestników odbędą się na sali baletowej w Domu Kultury w Żarkach w terminach:

30 sierpnia (czwartek)  i 31 sierpnia 2018 r. (piątek) w godzinach 16.00 – 18.30,

6 i 7 września 2018 r. (czwartek i piątek) w godzinach 16.00 – 18.30.

Uroczyste rozpoczęcie roku baletowego – 10 września 2018 r. o godz. 18.00 (sala widowiskowa).

Dodatkowe informacje: MGOK tel. 662 257 288, Łukasz Zasik tel. 501 234 150.

Serdecznie zapraszamy.

Patronat medialny: Gazeta Myszkowska

czytano: 233 razy

źródło: umigzarki.pl

data dodania: 2018-07-24 14:18:55

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Najnowsze aktualności:

Strona główna
wyszukiwarka
ajax_prawa
calendar
linki23
ankieta

Czy w Domu Kultury w Żarkach powinny odbywać się seanse kinowe?

  • 92.9%
  • 7.1%
więcejarchiwum ankiet
prawa_img
facebook

Tagi

Żarki leżą na południu Polski w województwie śląskim, w odległości 50 km na północny wschód od Katowic i 30 km od Częstochowy. Żarki z całą gminą z uwagi na atrakcyjny widokowo i turystycznie teren włączone zostały do obszaru Jurajskich Parków Krajobrazowych „Orlich Gniazd’’ w Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. W falisto-pagórkowatym krajobrazie dominują wzniesienia porośnięte lasami i malownicze ostańce skalne. Gminę zamieszkuje niespełna 8.500 osób w samych Żarkach oraz w 10 sołectwach. Żarki to miasto na styku kultur: polskiej i żydowskiej. Główne atrakcje: Sanktuarium Matki Bożej Leśniowskiej Patronki Rodzin, Szlak Kultury Żydowskiej (kirkut 1100 macew, dawna synagoga - obecnie dom kultury), Miniskansen Wsi Jurajskiej w Przybynowie, Szlak Edukacyjnych Zagród Agroturystycznych, Kuesta Jurajska, największy cmentarz z I wojny światowej w Kotowicach, Pustelnia św. Ducha w Czatachowie. Gospodarczą wizytówką miasta są Żareckie Jarmarki. Co środę i sobotę na największym targowisku pod chmurką rozstawia się około 450 stoisk kupieckich, a na zakupy przyjeżdża około 10 tysięcy klientów.
ALPANET - Polskie Systemy Internetowe online: 10