Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Kurs Przewodników Jurajskich

Kurs Przewodników Jurajskich

Przewodnik Terenowy po Wyżynie Krakowsko - Częstochowskiej to osoba, która zawodowo oprowadza turystów w terenie i pobiera za to wynagrodzenie. Uprawnienia państwowe nadawane przez Marszałka Województwa należy traktować jako drugi zawód, niezależny od wcześniej zdobytego wykształcenia i wykonywanej profesji. W związku ze stale rozwijającym się ruchem turystycznym na terenie Jury Krakowsko - Częstochowskiej, obserwuje się wzrost zapotrzebowanie na usługi przewodnickie. Organizowany przez nas kurs jest więc szansą dla osób chcących związać swoją przyszłość z turystyką w tym również osób pozostających bez pracy.

Koszt kursu zwraca się już po kilku dniach pracy przewodnickiej.

ORGANIZATOR : PPUH PER  ASPERA I

TERMIN - Od Jesień 2008 do Wiosna 2009

KOSZT - 1200,00 PLN płatne w trzech ratach a w tym: zajęcia teoretyczne i praktyczne, materiały do zajęć, przewodniki, mapy, ksero konspektów pięć wycieczek autokarowych, wstępy do zwiedzanych obiektów, bufet kawowy na zajęciach.

ZAJĘCIA - Zajęcia odbywać się będą w soboty i niedziele lub w piątki po południu i soboty rano, co drugi tydzień (jeśli tak ustali grupa na spotkaniu organizacyjnym)

WYKŁADOWCY - Wykładowcami będą wybitni fachowcy w dziedzinie turystyki, psychologii, prawa, historii oraz ratownictwa medycznego.

UCZESTNICY - W kursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie, posiadające wykształcenie minimum średnie oraz dobry stan zdrowia potwierdzony przez lekarza.

MIEJSCE WYKŁADÓW - Zawiercie

ZAJĘCIA PRAKTYCZNE - Jura Krakowsko-Częstochowska

EGZAMIN - Dzień I Testy składające się z 30 pytań oraz część ustna czyli trzech pytań z materiału omawianego na zajęciach.
Dzień II część praktyczna to wycieczka autokarowa po Jurze.

ZDAWALNOŚĆ - uzależniona od frekwencji uczestników na zajęciach ale zazwyczaj 98 %

ZGŁOSZENIA – e-mail - per_aspera@interia.pl lub tel. 602 66 75 05

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania i nr tel. na wypadek gdyby e-mail zawiódł. Gdy zbierze się grupa 30 os. zaprosimy wszystkich na spotkanie organizacyjne i rozpoczniemy kurs. Mamy już 20 os. zainteresowanych kursem. 

25

LIS

2008

1416

razy

czytano