Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Talenty z Gminy Żarki

Talenty z Gminy Żarki

Hania Pasikowska, Julia Sikora,  Aleksandra Morawiec, Marlena Major i Zofia Cielebąk to bardzo młodzi ludzie z Gminy Żarki, którzy rozwijają swoje umiejętności wokalne i zaprezentowali swoje możliwości na płycie „Talenty Powiatu Myszkowskiego”.
Płyta została wydana dzięki wsparciu jednostek samorządu powiatowego i samorządów gminnych. Opiekę nad realizacją projektu w Żarkach sprawował zastępca burmistrza Jakub Grabowski.

- Nagranie płyty to wspaniała okazja dla naszych zdolnych wokalistów. W tym roku utalentowana młodzież nie miała możliwości wystąpić w organizowanym corocznie przez Powiat Myszkowski Festiwalu „Nasz Talent”.  Dlatego Gmina Żarki postanowiła uczestniczyć w tym interesującym przedsięwzięciu. Wszystkim uczestnikom nagrania, to zupełnie nowe doświadczenie, bardzo się podobało - mówi Jakub Grabowski.

Na płycie znalazły się utwory muzyczne w wykonaniu uzdolnionej młodzieży z Powiatu Myszkowskiego z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej i Małej Akademii Gitary. Utwory zostały odpowiednio zaaranżowane, nagranie odbyło się w Miejskim Domu Kultury w Myszkowie.

Młodym wykonawcom gratulujemy i życzymy wielu sukcesów.

 

27

LIS

2020

582

razy

czytano