Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego w Wysokiej Lelowskiej.

Jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego w Wysokiej Lelowskiej.

Dwadzieścia osiem par z terenu gminy Żarki zostało wyróżnionych medalami za długoletnie pożycie małżeńskie przyznanymi przez prezydenta RP. Uroczystość wręczenia medal odbyła się w dniu 20 stycznia w świetlicy w Wysokiej Lelowskiej przez pracowników Urzędu Stanu Cywilnego w Żarkach.

- Drodzy jubilaci. Jako młodzi ludzie stawaliście na ślubnym kobiercu, byliście pełni uczuć
i entuzjazmu – przypomniała Joanna Jarosz, kierownik USC w Żarkach. – Dzisiaj jesteście już osobami doświadczonymi, którzy przeżyli dobre i złe chwile w małżeństwie. Zapraszam do odbioru medali i gratulacji.

Medale wręczali oprócz pani kierownik, przewodnicząca Rady Miejskiej Stanisława Nowak oraz burmistrz Klemens Podlejski.

Medale za długoletnie pożycie Prezydent  RP przyznał dla: Janiny i Stanisława Balów, Henryki i Jana Baników, Zenony i Romana Bereszków, Janiny i Lucjana Czyżów, Heleny i Mieczysława Dudów, Kazimiery i Piotra Dudków, Marianny i Stanisława Dyjów, Kazimiery i Stefana Filutek, Władysławy i Eugeniusza Garskich, Leokadii i Władysława Hulbój, Janiny i Sylwestra Hajduków, Genowefy i Władysława Janochów, Henryki i Romana Jarosów
Stanisławy i Ignacego Jędrzychów, Józefy i Stanisława Judów, Zofii i Stanisława Karoniów, Doroty i Władysława Kozłów, Marianny i Kazimierza Krulików, Eugenii i Eugeniusza Kwiatkowskich, Cecylii i Tadeusza Ladów, Janiny i Jana Mizerów, Natalii i Stanisława Nowakowskich, Zofii i Henryka Rakowskich, Krystyny i Kazimierza Rosikoniów, Wacławy i Józefa Służałków, Emilii i Kazimierza Szczepańskich, Marianny i Stanisława Świerczów, Stanisławy i Antoniego Więcków

W trakcie wspólnego spotkania nie zabrakło kwiatów, wspomnień, toastu i oczywiście życzeń. - Oby te wspólne lata przedłużały się dobrym zdrowie - życzyła jubilatom Stanisława Nowak.
- Gratulacje z okazji tej pięknej rocznicy i jeszcze wielu miłych chwil w codziennym życiu  – dodał burmistrz Klemens Podlejski.


(Przygotowanie: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Jarosław Ordon, 602 124 102)

30

STY

2009

1090

razy

czytano