Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Aktualności

Beauty Salon Fryzjerski w Żarkach.

Beauty Salon Fryzjerski w Żarkach.

Dwa stanowiska fryzjerskie i szereg usług związanych z dobraniem fryzury, stylizacją,  ale i pielęgnacją oferuje nowy salon fryzjerski Beauty  w Żarkach przy ul. Leśniowskiej 4. Właścicielka Daria Śpiewak zdecydowała się uruchomić działalność gospodarczą w centrum jurajskiego miasteczka. W ofercie strzyżenie damskie i męskie. Mile widziani są też nastolatkowie oraz dzieci. Bo i tej grupie młodych, ale wymagających odbiorców zostaną zaproponowane twarzowe fryzury.
- Wykonujemy nie tylko strzyżenie. Jesteśmy też nastawieni na klienta poszukującego koloryzacji: ombre, sobre, 3D, Air touch Baleyage – wymienia D. Śpiewak.

W salonie można też wykonać pasemka, upięcia, polerowanie włosów, zabiegi regeneracyjne i odżywcze. Wykonując botox wzmacniamy strukturę włosa, zmniejszamy ich łamliwość, odbudowujemy naskórek, zwiększamy objętość, czy też sprawiamy, że włosy odzyskują blask. Zatem salon to także miejsce dla tych osób, których włosy są w potrzebie i wymagają wzmocnienia.
- Zapraszamy również wszystkie panie zainteresowane wykonaniem fryzury na specjalne uroczystości, przyjęcia i wesela – zachęca właścicielka. – Zachęcamy do rezerwacji terminów nie tylko w przypadku fryzur okolicznościowych, ale i codziennej pielęgnacji.

Info:

Beauty Salon Fryzjerski

Ul. Leśniowska 4, 42-310 Żarki, Polska

Tel. 723 348 615

Mail: beautysalon4@onet.pl

Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100083830657842

Zdjęcia: Beauty Salon Fryzjerski

04

PAŹ

2022

1437

razy

czytano