Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Portret mojego miasta – konkurs fotograficzny.

Portret mojego miasta – konkurs fotograficzny.

„Wszystko tu znam od dziecka i ukochałam wszystko” śpiewała Irena Santor o swoim mieście. A przecież każdy z nas ma we własnym mieście czy miasteczku takie miejsca, które szczególnie lubi, do których wraca z daleka i którymi chciałby się pochwalić. Pokażcie innym, jakie piękne są polskie miasta i miasteczka, pokażcie, dlaczego Wasze miasto jest wyjątkowe! Czekamy na zdjęcia prezentujące miasto widziane z bliska i z daleka, miasto nocą i jego codzienność, wspaniałe zabytki i parki, a także na nietypowe, inne ujęcia. Ruszajcie w miasto!
Zdjęcia można zgłaszać w kategoriach: na rynku i w zaułku, miejska panorama, w blasku księżyca, dzień, jak co dzień, uwaga zabytek!, zielone oblicze miasta oraz inne spojrzenie na miasto.
Aby wziąć udział w konkursie należy zarejestrować się w serwisie PolskaNiezwykla.pl. Jeśli jesteś już zarejestrowany w serwisie musisz się zalogować by móc zgłosić zdjęcia.
Nagrodami w konkursie są: aparat fotograficzny, vouchery na zakupy produktów marki Campus i Alpinus w sklepach Planet Outdoor, kosmetyki firmy FARMONA oraz przewodniki z serii Polska Niezwykła wydawnictwa Demart.
Uwaga! Niezależnie od werdyktu jury, przyznane zostanie wyróżnienie specjalne, wyboru dokonają internauci, głosując na najlepsze zdjęcie przez tydzień po zakończeniu konkursu.
Konkurs trwa od 2 kwietnia  do 30 czerwca 2010r.
(informacja ze strony www.polskaniezwykla.pl)

16

KWI

2010

1020

razy

czytano