Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Budowanie klocków LEGO®. Warsztaty MGOK Żarki

Budowanie klocków LEGO®. Warsztaty MGOK Żarki

nowa

Zajęcia płatne dla dzieci w wieku 5 do 6 lat i 7 lat. Start zajęć 16.09.2023 - MGOK Żarki. Następnie, co trzecia sobota każdego miesiąca w godzinach 9.30-11.30. Zapisy: w formie telefonicznej lub smsem pod numerem 786 237 114 lub 786 056 722. Dzieci budują  klocki, silniczki i instrukcje dostosowane do wieku i umiejętności dzieci.

Do wyboru warsztaty:  
- Buduję i Wiem [dzieci 5-6lat]

Dla dzieci  zajęcia to zabawa, ale dla rodziców ważne jest to, że w tle jest także nauka…, nauka wyjątkowo przyjemna. Wiedza na temat budowanych modeli, a następnie dzieci w praktyce samodzielnie odkrywają świat budując modele z klocków Lego® Classic w oparciu o gotowe instrukcje.
 
- Robotyka dla juniora [dzieci od 7 lat]
Nic lepiej nie motywuje dzieci niż budowa modeli, które następnie można samodzielnie wprawić w ruch, co pozwala na pełną “władzę” nad stworzonym obiektem. Budując modele, wykorzystując specjalne zestawy klocków oparte o Lego® Technics, zdobywają praktyczną wiedzę z elementów STEAM (nauki przyrodnicze, technologia, inżynieria/mechanika, sztuka, matematyka) obowiązujących w otaczającym ich świecie. Ale nie tylko.

Prowadzący warsztaty działają  od 5 lat  jako Bricks4Kidz Tworzą wyjątkową atmosferę warsztatów, podczas których uczymy, budujemy, bawimy… za pomocą uwielbianych przez dzieci klocków LEGO®. Dzieci uczą się i rozwijają najefektywniej poprzez zajęcia, które angażują ich ciekawość i kreatywność, dlatego prowadzimy je w formie ekscytujących projektów tematycznych.


Polub: www.facebook.com/bricks4kidzczestochowa

Grafika: www.facebook.com/bricks4kidzczestochowa

 

12

WRZ

2023

104

razy

czytano