Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Złote i Diamentowe Gody.

Złote i Diamentowe Gody.

W sali widowiskowej Domu Kultury w Żarkach odbyła się uroczystość, na której gościły pary małżeńskie z terenu miasta i gminy Żarki, które w 2023 roku obchodziły jubileusz długoletniego pożycia małżeńskiego – Złote i Diamentowe Gody. Aż sześć par doczekało się jubileuszu 60-lecia pożycia małżeńskiego. Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski uhonorował je pamiątkowymi statuetkami oraz kwiatami.

Natomiast 28 par z terenu miasta i gminy Żarki świętowało jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Parom tym Prezydent RP przyznał Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Odznaczenie to ma szczególny charakter i stanowi nagrodę dla osób, które przeżyły co najmniej 50 lat w jednym związku małżeńskim. Burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski wspólnie z kierownik USC Joanną Męcik udekorowali przybyłe pary medalami, przekazali gratulacje i życzenia.

Medalami z okazji Złotych Godów odznaczono:

Barbarę i Adama Baników, Elżbietę i Andrzeja Opiłów, Halinę i Stefana Madejów, Irenę i Leszka Kluszczyńskich, Zdzisławę i Ryszarda Sikorskich, Annę i Jerzego Morawskich, Annę i Zbigniewa Gurbałów, Annę i Antoniego Maślankiewiczów, Zytę i Jana Ćwienkowskich, Mariannę i Stanisława Madejskich, Wacławę i Józefa Gilów, Bernardę i Zygmunta Kubanów, Wandę i Eugeniusza Kaimów, Grażynę i Wiesława Klamków, Helenę i Andrzeja Grzesiców, Grażynę i Jana Chejduków, Marię i Tadeusza Lechów, Mariannę i Stanisława Gorczyczyńskich, Krystynę i Zygmunta Sobierajskich, Janinę i Józefa Męcików, Annę i Mariana Sytniewskich, Teresę i Ryszarda Kretów, Barbarę i Henryka Martyniaków, Halinę i Kazimierza Ślęzaków, Czesławę i Klemensa Miszczyków, Genowefę i Leona Kuklów, Grażynę i Stanisława Borowskich, Henrykę i Zdzisława Czerneckich.

Natomiast z okazji Diamentowych Godów uhonorowano: Katarzynę i Stanisława Nowakowskich, Stanisławę i Józefa Placków, Krystynę i Czesława Makiełów, Helenę i Jana Zająców, Danutę i Jerzego Samków, Krystynę i Władysława Karolczyków

(zdjęcia Weronika Woźniak)

Poprzednia strona

|

1

|

2

|

14

LUT

2024

808

razy

czytano