Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Wokół kobiet.

W tradycję działalności  Koła Emerytów , Rencistów i Inwalidów w Żarkach wpisana jest coroczne Święto Kobiet. W uroczystości 8 marca 2024 roku zorganizowanej w MDK w Żarkach licznie uczestniczyły członkinie koła, sympatycy oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta i Gminy Klemens Podlejski, zzastępca burmistrza Jakub Grabowski, wiceprzewodnicząca  Rady Miejskiej Stanisława Nowak, dyr. MGOK Magdalena Brzegowska. Z rąk mężczyzn Kobiety otrzymały  życzenia i podziękowania za  trud i poświęcenie dla kształtowania rodziny oraz kwiaty, a wszyscy uczestnicy spotkania słodki upominek.

Miłym akcentem spotkania była prelekcja połączona z pokazem zmieniającej się mody kobiecej na przestrzeni wieków w wykonaniu Justyny i Janusza Nowaków z „Wehikułu Czasu” z Żarek.

Zarząd Koła dziękuje wszystkim za wszelką życzliwość i wsparcie finansowe na realizację planów Koła a przede wszystkim: Burmistrzowi MiG, Prezesowi GS w Żarkach, Starostwu Powiatowemu w Myszkowie, Prezesowi Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie, dyrektor MDK w Żarkach oraz właścicielowi firmy JuraBus.

 

 

 

20

MAR

2024

393

razy

czytano