Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Komfortowy Dom na Jurze w Żarkach.

Komfortowy Dom na Jurze w Żarkach.

Lubisz doskonałe warunki do wypoczynku? Nie chcesz sąsiadów pod tym samym dachem? Zatem skorzystaj z oferty wynajmu atrakcyjnego Domu na Jurze na wyłączność. Wnętrza w przytulnym stylu zapewnią poczucie ciepła i komfortu, a otoczenie pozwala się cieszyć  pięknem otaczającej przyrody. Zapewniony jest wygodny nocleg dla 6 osób. Gości może być mniej, ale warunkiem wynajmu jest minimum dwudniowy pobyt. 

Ogrodzona posesja, własne podwórko i dom z pełnymi wygodami w bardzo spokojnej lokalizacji w dzielnicy Żarek – Leśniowie. Nieopodal  znajduje się maryjne sanktuarium, świetne ścieżki rowerowe i jurajskie atrakcje, w tym interaktywne młyn, czy zamki na Szlaku Orlich Gniazd. Piękna i cicha okolica to warunki dobrego wypoczynku. -  Zależało nam, aby stworzyć wakacyjny dom dostępny o każdej porze roku. Gwarantujemy prywatność i wypoczynek w sercu Jury – informuje właściciel Mariusz Chejduk. – Do dyspozycji gości jest przestronny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka, oddzielne WC, a także dwie sypialnie. Małżeńską na parterze, druga dla 4 osób na poddaszu. 

Gospodarze zapewniają, że wyjazdy nie muszą być męczące. Patrząc na stworzone przez nich warunki i na otoczenie, można być pewnym, że wypoczynek będzie relaksujący. Przed domem znajduje się zadaszony taras, z którego można podziwiać piękne widoki pól i lasów. Przestrzeń, piękne wyposażanie, dbałość o szczegóły widać na każdym ze 120 metrów powierzchni. Oczywiście posiłki można przygotowywać na miejscu. Jeśli nie ma się na to ochoty, to w kilka minut na piechotę da się dojść do restauracji. 

- Zapraszamy na pobyty. Jura zachęca i warto tu spędzić czas niezależnie od pory roku. Czekamy na rowerzystów, lubiących piesze wędrówki i wspinaczy, bo niedaleko jest obszar wspinaczkowy Przewodziszowic i Suliszowic. Można przyjechać z rodziną, lub z paczką przyjaciół. Każdy znajdzie dla siebie atrakcje – zaprasza Mariusz Chajduk. - Dom na Jurze to idealne miejsce, na wypoczynek dla osób i rodzin lubiących aktywnie spędzać czas na łonie natury.

Parking na posesji. WiFi w obiekcie. 

INFO:
Dom na Jurze
Ul. Wschodnia 31, 42 – 310 Żarki
Tel. 506 636 387
ewa.chejduk@interia.pl
https://www.domynajurze.com/
Polub na Fb: https://www.facebook.com/profile.php?id=100095533563872

Źrodło zdjęc: Doma na Jurze 

19

MAR

2024

784

razy

czytano