Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Fitness, Nordic Walking i szkoła językowa – nowe zajęcia w Żarkach z firmą Positive Energy.

Fitness, Nordic Walking i szkoła językowa – nowe zajęcia w Żarkach z firmą Positive Energy.

Jeśli chcesz uczyć się angielskiego, chodzić z kijkami lub ćwiczyć step dance to teraz możesz to robić w Żarkach pod okiem fachowych instruktorów i nauczycieli. Oto szczegóły oferty firmy Positive Energy.

Szkoła językowa uczy języka angielskiego według uznanego programu Direct Method for English. Zajęcia będą się odbywać w salach szkoły podstawowej w godzinach popołudniowych od początku października. Więcej informacji i możliwość zapisania się na kurs pod nr telefonu 668 163 484 lub na stronie internetowej firmy www.positive-energy.pl
Szkoła oferuje kursy dla różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania. Na klientów czekają promocje cenowe i korzystne warunki (bezpłatne konsultacje językowe).
Kursy będą prowadzone przez Marcina Pasikowskiego – absolwenta studiów dla tłumaczy
j. angielskiego Uniwersytetu Śląskiego, z doświadczeniem w tłumaczeniach i nauczaniu indywidualnym oraz Aleksandrę Major – absolwentkę filologii angielskiej i nauczycielkę j. angielskiego w szkole publicznej.

Oferta fitness obejmuje trzy rodzaje aktywności:
- Total Body Conditioning –  polega na układzie, kolejności oraz powtarzaniu poszczególnych partii ćwiczeń. Powtarzając, zwiększasz ich skuteczność, wzmacniasz mięśnie i... chudniesz. Jeśli lubisz energiczną gimnastykę w takt muzyki, nie straszny ci pot i intensywny trening - TBC to ćwiczenia dla ciebie!
- Step Dance – ćwiczenia aerobowe o wysokiej intensywności, polegające na wchodzeniu i schodzeniu na specjalną platformę. Ćwiczenia te mają na celu redukcje tkanki tłuszczowej oraz zwiększenie wytrzymałości organizmu. Główny nacisk położony jest na mięśni ud                   i łydek.
- Nordic Walking – Coraz bardziej popularna forma rekreacji na świeżym powietrzu, która charakteryzuje się bardzo pozytywnym wpływem na stan zdrowia i samopoczucie.
Rekreacja ruchowa z użyciem kijów to wspaniały trening wytrzymałościowy i siłowy dla każdego bez względu na wiek i poziom sprawności fizycznej.
Zajęcia są prowadzone przez  absolwentkę AWF w Katowicach, instruktora rekreacji ruchowej: Fitness- nowoczesne formy gimnastyki i nordic walking – Mariolę Pasikowską.
Wszelki sprzęt potrzebny do w/w zajęć fitness zapewnia firma.
Więcej informacji na stronie internetowej firmy www.positive-energy.pl i pod numerem telefonu: 668 122 274
Serdecznie zapraszamy.

20

WRZ

2010

1182

razy

czytano