Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

II Międzynarodowy Festiwal Muzykujących Rodzina za nami.

II Międzynarodowy Festiwal Muzykujących Rodzina za nami.

W dniach 21 – 22 lipca 2007r. na placu klasztornym w Sanktuarium w Leśniowie po raz drugi odbył się Międzynarodowy Festiwal Muzykujących Rodzin. Zgromadził on wielu ludzi, którzy przybyli z Żarek i okolic na tą niezwykłą uroczystość. Festiwal rozpoczął się w sobotę (21 lipca) koncertem zwycięzców ubiegłorocznego Festiwalu rodzin Piskorskich oraz Hoduniów. Natomiast w niedzielę wystąpił wszystkim znany i lubiany zespół Bayer Full. Po koncercie gwiazdy dnia śpiewały rodziny przybyłe na festiwal. Atmosfera podczas festiwalu była naprawdę rodzinna, oraz miła.
Na festiwalu można było zjeść pyszny swojski bigos. Każdy uczestnik festiwalu który zakupił dużą porcje bigosu brał udział w losowaniu nie powtarzalnych nagród m.in. mszy świętej, książek o tematyce Leśniowskiego Sanktuarium, 5l wody ze źródełka, 5 kg pomidorów z klasztornego ogrodu. Po występach rodzinnych zespołów ogłoszono wyniki konkursu.
I miejsce zajęła rodzina Kurtulików ze Słowacji, wyróżnienia otrzymali: Rodzina Sojów z Więcborka, a także Zespół Rodzinny Strumień Ducha z Żarek oraz Rodzina Motylewskich z Myszkowa.


Przygotowała (Anna Stodółkiewicz)

25

LIP

2007

1295

razy

czytano