Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Dawna synagoga po remoncie w TVP Katowice.

Dawna synagoga po remoncie w TVP Katowice.

Najbliższy czwartek (08.12) godz. 19.25 TVP Katowice program "Słownik polsko-europejski". Serdecznie zapraszamy przed telewizory. Audycja, jak zwykle będzie poświęcona pojęciom związanym z funduszami unijnymi. Tym razem program był nagrywany w zmodernizowanym domu kultury w Żarkach.

W miniony piątek (2.12) Żarki odwiedziła ekipa telewizyjna. Uwaga dziennikarza Grzegorza Barańskiego prowadzącego program oraz jego współpracowników skupiła się na domu kultury po remoncie. Modernizacja kosztowała blisko 5 mln złotych i  jest współfinansowana w 85 proc. ze środków Unii Europejskiej, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego.

Przed kamerą zasiedli prowadzący program G. Barański oraz jego goście:  marszałek Województwa Śląskiego Mariusz Kleszczewski oraz burmistrz Miasta i Gminy Żarki Klemens Podlejski. Panowie dyskutowali na tematy związane z dostępnością środków, kryteriami wyboru oraz audytem.

Program pt. „Słownik polsko-europejski” to cykl programów realizowanych przez Wydział Rozwoju Regionalnego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Śląskiego wspólnie z Telewizją Katowice. W trakcie audycji eksperci w dziedzinie językoznawstwa, funduszy unijnych, samorządu i dziennikarze zastanowią się, jak uprościć albo zastąpić pewne pojęcia używane w żargonie urzędniczym. W atrakcyjnej formie i ciekawych miejscach dofinansowanych z Regionalnego Programu Województwa Śląskiego, przedstawiany jest uproszczony alfabet Funduszy Europejskich.

Zachęcamy do obejrzenia programu pt. "Słownik polsko-europejski".

Najbliższy odcinek zostanie wyemitowany 8 grudnia 2011 r. o godz. 19.25.


(przygotowała: Katarzyna Kulińska-Pluta, fot. Katarzyna Kulińska-Pluta)

05

GRU

2011

1038

razy

czytano