Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Miasto i Gmina Żarki

Miasto i Gmina Żarki

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Festyn Rodzinny z okazji Dnia Dziecka.

Mnóstwo zabawy, stanie na głowie, piłkarskie rozgrywki i efektowane występy – wszystko to z okazji  Dnia Dziecka na Festynie Rodzinnym w Żarkach.

Niedziele popołudnie (27 maja) upłynęło pod znakiem bardzo dobrej rodzinnej zabawy. Po raz kolejny Przedszkole Publiczne w Żarkach wraz z Miejskim Domem Kultury zorganizowało Festyn Rodzinny.

- Impreza udała się wspaniale, nie zabrakło ciekawych propozycji dla całej rodziny – ocenia pani Kasia, która na festyn przyjechała z dwójką dzieci. 

Każdy mógł znaleźć coś dla siebie i spędzić czynnie niedzielne popołudnie. Festyn rozpoczął mecz piłkarski synowie kontra ojcowie na murawie stadionu miejskiego. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny smerfów (synowie). Na scenie królowały  prowadzące całą imprezę - panie piratki - Agnieszka Kowacka i Anna Pompa. Prowadziły zabawy dla dzieci i dorosłych. Potężną dawkę humoru zagwarantował klaun z Centrum Europa. Mamy przygotowały efektowny pokaz mody i zaprezentowały się wraz z córkami. Dzieci z każdej grupy wiekowej zaprezentowały się na scenie. Brawurowo została odśpiewana własna wersja piosenki „ Koko, koko Euro spoko” przez nauczycielki z przedszkola. Na scenie było barwnie, wesoło i kolorowo. Na wspólny występ taneczny zdecydowali się pracownicy przedszkola, a żareccy strażacy dali pokaz swoich umiejętności. Powodzeniem cieszyły się konkurs plastyczny i zawody sportowe. Na zakończenie wśród uczestników festynu rozlosowano nagrody.

(fot. Przedszkole Publiczne w Żarkach)

04

CZE

2012

1391

razy

czytano