Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Logo: Projekty UE.

Aktualności

Kandydaci na radnych.

Kandydaci na radnych.

Poniżej publikujemy listę kandydatów na radnych zgłoszonych na terenie Gminy Żarki wraz z podziałem miasta i gminy na okręgi wyborcze. Mieszkańcy wybierają w 15 okręgach wyborczych. Komitety wyborcze zgłosiły 75 kandydatów na radnych gminnych. Do 17 października zostaną zgłoszeni przez komitety kandydaci na burmistrza. Na ten moment zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową listą kandydatów na radnych. 

Okręg Wyborczy nr 1
Alicja Misiak – KW Prawo i Sprawiedliwość
Grzegorz Wach – KW Platforma Obywatelska RP
Monika Kot  - KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Stanisława Nowak - KWW Niezależni
Henryk Węglowski –  KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Os. Centrum ulice: Częstochowska N 1-59, P 2-52, Długa, Górki, Krótka ,Leśna, Moniuszki N 1-25, P 2-  30, Olsztyńska,  Polna , Spadowa, Św. Barbary

Okręg  wyborczy nr 2
Izabela Nowak – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Henryk Szpak – KW Prawo i Sprawiedliwość
Magdalena Biedroń – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Roman Hamerla – KWW Moje Miasto
Justyn Nocoń – KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:   Osiedle Centrum ulice Handlowa, Joselewicza, Koziegłowska N 1-1a P2-34,Kościelna,Leśniowska N 1-53,P 2-84,Nadrzeczna, Ofiar Katynia N 1-3 P 2-20,Piaski,Stary Rynek, Targowa, Wąska.

Okręg Wyborczy nr 3
Stanisław Głąb  - KWW Centrum 3 Stanisława Głąba 
Ewa Siurda - KWW „Porozumienie Lewicy” 
Bogdan Gołuchowski – KW Prawo i Sprawiedliwość
Jacek Ingram – KW Platforma Obywatelska RP
Jadwiga Pęczkowska – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Jakub Jarosz – KWW Przyszłość dla Żarek 
Alojzy Zieliński - KWW Niezależni
Okręg obejmuje: Os. Centrum ulice: Armii Krajowej, Kościuszki, Mała, Marsz. Piłsudskiego, Mokra, Myszkowska N1-19, P 2-48 , Ogrodowa, Poprzeczna, Prosta, Strażacka, Żwirki i Wigury

Okręg Wyborczy nr 4
Mariusz Pompa – KW Prawo i Sprawiedliwość
Janusz Garncarz  – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Anna Rafalska – KW Platforma Obywatelska RP
Marcin Woś – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Justyna Jarosz-Pirecka – KWW Przyszłość dla Żarek 
Cezary Czubaj - KWW Niezależni
Okręg obejmuje: Osiedle Mickiewicza ulice: Borówkowa, Broniewskiego, Brzozowa, Czarka, Częstochowska N 61 do końca, P 54-do końca, Deyny, Górskiego, Jagodowa,  Jałowcowa, Komara Koziegłowska N 3-49,P 36-50, Kukuczki, Kusocińskiego, Malinowskiego, Mickiewicza, Norwida, Orzeszkowej, Podleśna, Prusa,  Reja, Sienkiewicza,  Skolimowskiej, Słowackiego, Staffa, Świerkowa,  Żeromskiego, Wagnera, Wrzosowa

Okręg Wyborczy  nr 5
Piotr Placek – KW Prawo i Sprawiedliwość
Paweł Labocha –  KWW „Porozumienie Lewicy” 
Bogdan Dorobisz – KW Platforma Obywatelska RP
Zbigniew Woldan – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Monika Radosz - KWW Niezależni
Okręg obejmuje: Osiedle 600 lecia ulice: Kopernika P2-10,Łąkowa,Moniuszki N 27-81,P 32-80,Plater, Różana, Sosnowa, Topolowa, Wierzbowa.

Okręg Wyborczy nr 6
Adam Zamora – – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Łukasz Bielawski – KW Platforma Obywatelska RP
Damian Kwiatkowski – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Jan Kozak – KWW Przyszłość dla Żarek 
Tatiana Ośmiałowska - KWW Niezależni
Okręg obejmuje: Os. 600 lecia, ulice: Osiedle 600 - lecia Astrów, Bratków, Chabrów, Chryzantem, Fiołków, Kąkoli, Konwalii, Kopernika  N 1-17, Serwin, Tulipanów

Okręg Wyborczy  nr 7
Zbigniew Męcik – KW Prawo i Sprawiedliwość
Maciej Cuglewski – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Michał  Sławiński – KWW Michała Sławińskiego
Piotr Zając – KW Platforma Obywatelska RP
Mariusz Majer – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Aneta Bernacka - KWW Niezależni
Piotr Strzelczyk – KWW Moje Miasto
Alfred Sojka –  KWW Nasze Żarki Tomasz Gajek
Okręg obejmuje:  Os. Olesiów ulice: Cegielniana, Chopina, Dworska, Młyńska, Myszkowska N 21 - do końca, P 50 - do końca, Olszowa, Słoneczna, Steinkellera, Zielona

Okręg Wyborczy  nr 8
Tomasz Gajek - KWW Nasze Żarki Tomasz Gajek
Beata Skrobacz – KW Prawo i Sprawiedliwość
Andrzej Jakóbczak – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Barbara Maślankiewicz – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Robert Lamch - KWW Niezależni
Rafał Kaucz - KWW Moje Miasto
Andrzej Dyja – KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Os. Leśniów ulice: Klasztorna, Krzywa, Leśniowska N 55 - do końca, P 86-do końca, Mostowa, Niegowska, Ofiar Katynia N5 - do końca, P 22 - do końca, Wschodnia, Źródlana

Okręg wyborczy nr 9
Jerzy Kot – KW Platforma Obywatelska RP
Roman Hyla – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Wioletta Król - KWW Niezależni
Okręg obejmuje: Jaworznik

Okręg wyborczy nr 10
Mirosław Jaskólski –  KWW „Porozumienie Lewicy” 
Bożena Zasik - KW Platforma Obywatelska RP
Adam Fiutek - KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Roman Warta - KWW Niezależni
Barbara Zagusta - KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Sołectwo Zaborze, Sołectwo Przybynów ulice: Częstochowska, Letniskowa, Kasztanowa, Kręta, Parkowa, Słoneczna, Spadowa, Szkolna, Wojska Polskiego


Okręg Wyborczy nr 11
Zbigniew Placek – KW Prawo i Sprawiedliwość
Robert Chrostowski  – KWW Przyszłość
Eugeniusz Siurda – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Henryk Świerdza –  KWW Niezależni
Krystyna Resiak - KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Sołectwo Ostrów, sołectwo Przybynów ulice: Graniczna, Grzybowa, Łąkowa, Ogrodowa, Ostrowska, Żarecka

Okręg Wyborczy 12
Włodzimierz Skrzypiciel - KWW Włodzimierz Skrzypiciel
Henryk Szczygieł - KW Prawo i Sprawiedliwość
Zofia Zamora - KWW Niezależni
Artur Mizgała –  KW Platforma Obywatelska RP
Okręg obejmuje:  Sołectwa Czatachowa i Zawada

Okręg wyborczy nr 13
Barbara Pietruszewska  – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Alicja Sobierajska – KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Bogusław Gosek - KWW Niezależni
Okręg obejmuje:  Sołectwa: Jaroszów, Suliszowice (Suliszowice - Podlesie, Suliszowice- Szczypie, Suliszowice - Zastudnie)

Okręg wyborczy nr 14
Jarosław Rosikoń – KW Prawo i Sprawiedliwość
Edward Kubinek – KWW „Porozumienie Lewicy” 
Małgorzata Kucharska  - KWW Andrzeja Lecha Nowa Perspektywa
Lidia Kowacka - KWW Niezależni
Łukasz Rarok – KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Sołectwo: Wysoka Lelowska, (Wysoka Lelowska-Czarka, Wysoka Lelowska –Józefów ,  Wysoka Lelowska-Kępina, Wysoka Lelowska-Koza)

Okręg wyborczy nr 15
Paweł Labocha - KWW Niezależni
Beata Szlęk  - KWW „Nowa Przyszłość”
Okręg obejmuje:  Sołectwo: Kotowice

Na bieżąco wybory: http://wybory2014.pkw.gov.pl/pl/

10

PAŹ

2014

4000

razy

czytano