Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego

IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Żarki Klemensa Podlejskiego

W dniu 14.04.2016r. w Szkole Podstawowej im. Integracji Europejskiej w Przybynowie odbył się IV Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Burmistrza MiG Żarki Klemensa Podlejskiego. W zawodach wzięło udział 16 zawodników – po czterech przedstawicieli z gminnych podstawówek. Uczniowie klas IV– VI rywalizowali ze sobą w konkurencji indywidualnej i drużynowej.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym, do którego niewątpliwie przyczyniło się bardzo dobre przygotowanie uczestników przez ich opiekunów. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair – play, co bardzo cieszyło organizatorów turnieju.
W klasyfikacji drużynowej wyniki przedstawiają się następująco:
I miejsce–  SP Przybynów
II miejsce–  SP Żarki
III miejsce–  SP Jaworznik
IV miejsce– SP Zawada

Szczególnymi umiejętnościami w konkurencji indywidualnej popisali się Konrad Musialik uczeń Szkoły Podstawowej w Żarkach, który zajął I miejsce, Albert Mizera i Milan Okularczyk  uczniowie Szkoły Podstawowej w Przybynowie (II i III miejsce) oraz Mateusz Tomczewski uczeń Szkoły Podstawowej w Jaworzniku (IV miejsce).

Pozostali uczestnicy to: Kamil Sapota, Daniel Piedo (SP Przybynów), Daniel Lipiński, Oskar Podlejski, Dominik Pompka (SP Żarki), Szymon Zagała, Szymon Bożek (SP Jaworznik), Miłosz Bartelak, Dawid Zamora, Dominik Konieczniak, Daniel Grabowski (SP Zawada).

Każdy zawodnik otrzymał pamiątkowe medale oraz dyplomy, natomiast zwycięska drużyna- puchar. Nagrody zostały ufundowane przez naszego Burmistrza.  Za przygotowanie i przeprowadzenie turnieju odpowiedzialny był nauczyciel wychowania fizycznego Marcin Todynek. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy znakomitych umiejętności i życzymy dalszych sukcesów na polu sportowym.

 

 

 

20

KWI

2016

1363

razy

czytano