Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Apel. Szukamy świadków.

Apel. Szukamy świadków.

Gmina Żarki szuka świadków w związku z nielegalnym rzutem substancji nieznanego pochodzenia o kolorze szarym do studzienki kanalizacji deszczowej stwierdzonym w dniu 23 stycznia 2020r. przy skrzyżowaniu ulic Zaklasztorze i Chryzantem w Żarkach. Do zrzutu substancji mogło dochodzić w ciągu ostatnich dwóch tygodni w godzinach nocnych, kilkakrotnie.  Być może są osoby, które widziały wóz asenizacyjny, cysternę lub inny pojazd przed 23 stycznia w okolicach Osiedla 600-lecia, Leśniowa i Sanktuarium lub zauważyły coś niepokojącego.

Liczymy na każdą informację, również anonimową, która pozwoli naprowadzić na sprawców lub sprawcę.  Prosimy kierować informację pod numer telefonu:  692 – 498 – 747 lub na adres: poczta@umigzarki.pl

W związku z zaistniałą sytuacją służby miejskiej wykonały działania, które zabezpieczyły przed możliwością przedostania się substancji do rzeki Leśniówki. Pobrano próbki i są badane w celu sprawdzenia, jaka substancja trafiła do studzienki. Kanalizacja deszczowa na Osiedlu 600-lecia jest systematycznie czyszczona.

fot. Tadeusz Zamorowski

24

STY

2020

1104

razy

czytano