Skróty klawiszowe:

Pokaż moduł: Skróty klawiszowe.

Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...

Aktualności

Yoga i Zdrowy Kręgosłup. Zajęcia w MGOK.

Yoga i Zdrowy Kręgosłup. Zajęcia w MGOK.

UWAGA! Zapraszamy do zapisów na zajęcia na okres roku szkolnego wrzesień 2023 - czerwiec 2024.
Grafik zapisów:
- Zdrowy Kręgosłup i Inni - MGOK Żarki - czwartek 17.00 - 18:15
- Ashtanga Vinyasa Yoga Żarki MGOK - środa 17.30 - 18.45 NOWA GRUPA
Uwaga! Liczba miejsc jest bardzo ograniczona! Zajęcia odpłatne.
Zapisy 603 968 000
 
Do zobaczenia na macie!
SZCZEGÓŁOWY OPIS ZAJĘĆ:
 
Zdrowy Kręgosłup i Inni ???????????????? - zajęcia dla osób początkujących jak i tych, którzy już praktykują. Skupiamy się na rozluźnieniu, rozciągnięciu oraz wzmocnieniu wszystkich mięśni, nie tylko tych wokół kręgosłupa. Zajęcia prowadzone są z użyciem rollerów, piłeczek, piłek, lekkich taśm oporowych oraz z użyciem ciężaru własnego ciała. Zajęcia są spokojne, a obligatoryjnym punktem zajęć jest praca z własnym oddechem, którego poprawna technika jest kluczem dla zdrowia fizycznego i psychicznego. Istotą zajęć jest budowanie świadomości swojego ciała.
 
Ashtanga Vinyasa Yoga grupa początkująca ????♀️????♂️- to zajęcia dla osób chcących doświadczyć nieco intensywnoejszej praktyki. Na zajęciach nie zabraknie wzmacniania, nauki odczytywania sygnałów z własnego ciała oraz nauki technik oddechowych ????.
 
Nasza szkoła jest w pełni wyposażona we wszystkie pomoce, także maty. Zwracamy przede wszystkim uwagę na indywidualne podejście do ucznia ????. Ćwiczenia i ich modyfikacje dobrane są adekwatnie do możliwości, stany zdrowia oraz trybu życia ucznia.

22

SIE

2023

398

razy

czytano